Teckningar mm Lennartsnäs

Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs
Teckningar mm Lennartsnäs

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

TECKNINGAR, 18 st, BLANDTEKNIKER, 10 st, GRAVYR, 18/1900-tal, enstaka signerade Björnstierna (sannolikt Thérèse Ulrika Elisabeth Björnstierna, 1829-1881, gift med Curt Gustaf af Ugglas), varierande mått
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skador

548152

2018-06-12