Pop & Rock - Mc-jacka Jerry Williams
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
13 000 SEK
MC-JACKA, 1900-/2000-tal, ägd och använd av Jerry Williams/Erik Fernström, vitt och rött skinn med applikationer, bl a Jerry på ena ärmen, nitar, märkt Malung Sweden, storlek ca S-M
Bruksslitage/patina
548162
2018-05-31