Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Joan Miró, affisch tryckt i färglitografi, 1948 för utställningen på Galerie Maeght, osignerad, bildstorlek ca 60x42 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
548183
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här