Joan Miro affisch

Joan Miro affisch
Joan Miro affisch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Joan Miró, affisch tryckt i färglitografi, 1948 för utställningen på Galerie Maeght, osignerad, bildstorlek ca 60x42 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

548183

2018-05-31