Skrivskåp sengustavianskt
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKRIVSKÅP, omkring 1800, sengustaviansk, 2-delat, underdel med klaff och lådor, lådinredning, höjd ca 212, 104x56 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, märken, repor, kompletteringar
548184
Päivämäärä:
2018-05-31