Skrivskåp sengustavianskt

Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt
Skrivskåp sengustavianskt

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKRIVSKÅP, omkring 1800, sengustaviansk, 2-delat, underdel med klaff och lådor, lådinredning, höjd ca 212, 104x56 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, märken, repor, kompletteringar

548184

Päivämäärä:

2018-05-31