Reliefer Kina

Reliefer Kina
Reliefer Kina
Reliefer Kina
Reliefer Kina
Reliefer Kina
Reliefer Kina
Reliefer Kina
Reliefer Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RELIEFER, 4 st, Kina, 1900-tal, bemålade och förgyllda, skuren dekor av figurscener, ca 36x18 (3) resp 39x19 cm

Skador, slitage

548208

2018-06-04