RICHARD RYAN Paris Eiffeltornet
Valmis
2018-06-01
548220
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): "Paris Water puss", ur notes-serien, signerad och numrerad Ryan 0045, foto-giclée, ca 31x30 cm
Plats: Rue St Germain
Oramad, i portfölj