Richard Ryan
Valmis
2018-06-06
548222
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): "Paris Water puss", ur notes-serien, signerad och numrerad Ryan 0095, foto-giclée, ca 31x30 cm
Plats: Rue St Germain