Filmprojektor med Disney-filmer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMPROJEKTOR, med 15 st filmer, format Standard 8, 13 st Walt Disney, 1950-tal

Kartonger med slitage

548225

2018-05-30