Karl Mårtens Häger färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Häger, sigillstämplad, signerad och numrerad 40/190, färglitografi, bladstorlek ca 63x32 cm

548227

2018-06-02