Yngve Berg

Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): Motiv från Spanien bla tjurfäktningsscener, delvis signerade Yngve, 17 teckningar samt 31 osignerade etsningar, tuschteckningar/grafik, varierande mått

548247

2018-05-31