Yngve Berg Stockholm

Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm
Yngve Berg Stockholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): (ca 50 st), Stockholmsskisser bla Haga-paviljongen samt illustrationer/skisser till Bo Bergman samt grafiska provtryck (Stockholms slott/Molins fontän mm), delvis signerade Yngve, tusch/grafik, varierande mått

Oramade, skador

548249

2018-05-31