Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, 1800-tal, nyrokoko, klädd i röd sammet, svarvade ben, framben med hjultrissor, soffans längd ca 135 cm
Slitage, en stol med skadad stoppning
548267
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här