Byrå gustaviansk stil 1900-tal
2018-05-30
548268
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, omkring 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad med olika trädslag, listverk och dekor av brons, höjd 74, 91x43 cm, Nyckel finns
Slitage