Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, omkring 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad med olika trädslag, listverk och dekor av brons, höjd 74, 91x43 cm, Nyckel finns
Slitage
548268
2018-05-30