Byrå gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, omkring 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad med olika trädslag, listverk och dekor av brons, höjd 74, 91x43 cm, Nyckel finns

Slitage

548268

2018-05-30