Teburk

Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEBURK, 18/1900-tal, lock med graverad vapendekor, försilvrad mässing, höjd 11, 17x10 cm, vikt ca 347 g

Smärre bucklor samt skada på kantring

548273

2018-05-30