Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
KARIN GRANQVIST (född 1965), abstrakt komposition, signerad och daterad på baksidan Karin Granqvist 2005, olja på duk, ca 58 x 44 cm.
548280
2018-05-30