Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1800-tal, England, sk.a Hepplewhite, mahogny, träskuren dekor, sits klädd gråblå plysch, pärlspikning, sitthöjd
Lagningar och slitage
548283
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här