Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFFISCH, 1950-tal, Kalle Anka jubilerar, sigerad Åberg (Gösta Åberg 1905-1981), märkt Borås Kliché & Litografiska AB, inramad, ca 100 x 70 cm
Smärre veck/revor
548296
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här