Taklykta med blyinfattat glas

Taklykta med blyinfattat glas
Taklykta med blyinfattat glas
Taklykta med blyinfattat glas
Taklykta med blyinfattat glas
Taklykta med blyinfattat glas
Taklykta med blyinfattat glas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLYKTA, 1900-tal, smide med blyinfattat glas, höjd ca 70 cm

Skador på glas,

548310

2018-05-30