Fåtölj med fotpall 1900-tal

Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal
Fåtölj med fotpall 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets andra hälft, svända ben, blommig klädsel, sitthöjd 42, höjd 96

Bruksslitage

548312

2018-05-30