Appliquer sekelskifte 1900

Appliquer sekelskifte 1900
Appliquer sekelskifte 1900
Appliquer sekelskifte 1900
Appliquer sekelskifte 1900
Appliquer sekelskifte 1900
Appliquer sekelskifte 1900

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, sekelskifte 1900, blandstil, 3-armade, förgylld metall, behängda med prismor, delvis bemålade, höjd ca 32 cm

Mindre skador/dekordelar saknas, lösa prismor medföljer, enstaka prismor kan saknas, senare bemålade

548326

2018-05-30