Mekanisk groda Lennartsnäs

Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs
Mekanisk groda Lennartsnäs

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEKANISK GRODA, omkring 1900, bemålat trä och metall, ögon av glas, urverksdriven, längd ca 13 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre slitage

548330

2018-06-12