Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): (9 st): Stockholmsmotiv, akvarell, signerade F. Lindström, varierande mått mellan ca 15x21 till 16x22 cm
548333
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här