Fritz Lindström akvareller 9

Fritz Lindström akvareller 9
Fritz Lindström akvareller 9
Fritz Lindström akvareller 9
Fritz Lindström akvareller 9
Fritz Lindström akvareller 9
Fritz Lindström akvareller 9

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): (9 st): Stockholmsmotiv, akvarell, signerade F. Lindström, varierande mått mellan ca 15x21 till 16x22 cm

548333

2018-05-30