Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
800 EUR
STOLAR, 8 st, England, 1800-tal, mahogny, höjd 83, bredd 48 och sitthöjd 46 cm.
Ställvis slitage och fläckar.
548337
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här