Engelska matsalsstolar

Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar
Engelska matsalsstolar

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

800 EUR

STOLAR, 8 st, England, 1800-tal, mahogny, höjd 83, bredd 48 och sitthöjd 46 cm.

Ställvis slitage och fläckar.

548337

2018-05-30