Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, med stenskiva, skuren dekor, bronserat, hylla i rotting, höjd ca 63, 44x27 cm

Ytskador, slitage

548341

2018-05-30