Karmstolar NK, 1940-tal

Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal
Karmstolar NK, 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Nordiska Kompaniet NK, 1940-tal, stomme av mahogny, klädda med svart läder, brickmärkta NK R 562624- C 442, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, torkat läder med sprickor

548354

2018-05-31