Meditationsklockor Japan Lennartsnäs

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDITATIONSKLOCKOR, 4 st, metall, Japan, 1900-talets mitt, dekor av drakar, diameter ca 9-14,5 cm, monterade, total höjd ca 53 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Smärre slitage

548407

2018-06-12