Värja för ämbetsman

Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman
Värja för ämbetsman

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, svensk, för ämbetsman, tveeggad klinga, korsformat förgyllt fäste med lilla riksvapnet, kavelplattor av pärlemor, längd 87,5 cm

Mindre skador på kavelplattor, balja saknas

548408

2018-05-30