Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRJA, svensk, för ämbetsman, tveeggad klinga, korsformat förgyllt fäste med lilla riksvapnet, kavelplattor av pärlemor, längd 87,5 cm
Mindre skador på kavelplattor, balja saknas
548408
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här