Ljuslampetter Louis XV-stil

Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil
Ljuslampetter Louis XV-stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSLAMPETTER, 1 par, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, 2-armade, förgylld brons, behängd med prismor, längd ca 29 cm

Enstaka prismor saknas

548419

2018-05-30