Hans Ossvald oljemålning

Hans Ossvald oljemålning
Hans Ossvald oljemålning
Hans Ossvald oljemålning
Hans Ossvald oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS OSSVALD (1919-1983): Grottformationer Mallorca, signerad och daterad Hans Osvald 1967, olja på pannå, ca 40x71 cm

548430

2018-05-30