David Ljungdahl litografi

David Ljungdahl litografi
David Ljungdahl litografi
David Ljungdahl litografi
David Ljungdahl litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID LJUNGDAHL (1870-1940): Stockholmsmotiv, signerad i plåten D Ljungdahl, litografi, ca 47x72 cm

Smärre skador

548431

2018-05-30