Klubbat för:
4 200 EUR
Utropspris
1 200 EUR
SOILE YLI-MÄYRY (1950-): Till havs, signerad samt daterad 1991, olja på duk 65x139 cm.
548440
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här