Soile Yli-Mäyry

Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry

Såld för:

4 200 EUR

Utropspris

1 200 EUR

SOILE YLI-MÄYRY (1950-): Till havs, signerad samt daterad 1991, olja på duk 65x139 cm.

548440

2018-10-29