Ljusstakar sengustavianska
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, förgylld mässing, ben och fot i kolmårdsmarmor, lösa ljusmanschetter, höjd ca 25 cm
Mindre tennlödning/lagning, dekorkedja brusten, totalt 4 dekortofsar i metall saknas, en ljusmanschett med större bucklor på nedre del
548441
2018-05-30