Soile Yli-Mäyry

Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry

Såld för:

1 450 EUR

Utropspris

800 EUR

SOILE YLI-MÄYRY (1950-): Eldsten, signerad samt daterad 1997, olja på duk 65x54 cm.

548442

2018-10-29