Soile Yli-Mäyry
2018-10-29
548442
| Klubbat belopp | 1 450 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
SOILE YLI-MÄYRY (1950-): Eldsten, signerad samt daterad 1997, olja på duk 65x54 cm.