Klubbat för:
7 200 SEK
3 000 SEK
KYL/DRYCKESAUTOMAT, 1960-/70-tal, Coca Cola, plåt och plast i vitt och rött, höjd ca 90, 79 x 44 cm, fungerar enligt uppgift
Bruksslitage, ej funktionstestad
548443
2018-05-31