Yngve Berg

Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg
Yngve Berg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): (9 st), Skisser till en takmålningar och friser samt en solfjäder, delvis signerade Yngve, tusch/akvarell, varierande mått (bladmått 22x24-36x32 cm)

548448

2018-05-31