KWA trädgårdsstolar 4 st

KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st
KWA trädgårdsstolar 4 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KWA, trädgårdsstolar, 4 st, 1900-talets mitt, oljade träribbor med vitmålad stomme, höjd ca 86, bredd 61 cm

Slitage, märken

548454

2018-05-31