Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ROSEMARY SVANBERG (född 1942): Surrealistisk figurkomposition, signerad och daterad Rosemary Svanberg -71, numrerad 215/300, färglitografi,
ca 50x42 cm
548457
2018-05-30