Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIETER VAN DER HEM (1885-1961): Motiv av spansk ryttare, olja på duk, signerad P. Vanderhem, ca 79,5 x 90 cm
548458
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här