Pieter van der Hem oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

3 000 SEK

PIETER VAN DER HEM (1885-1961): Motiv av spansk ryttare, olja på duk, signerad P. Vanderhem, ca 79,5 x 90 cm

548458

2018-05-30