Bläckhorn

Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKHORN, 1800-talets mitt, brons och mässing, höjd 12 cm, längd 17 cm

Slitage

548496

2018-06-06