Erik Jørgensen soffa
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK JÖRGENSEN, "EJ 220", soffa, Erik Jørgensen Møbelfabrik, Danmark, formgiven 1969, ben i bok, blå textilklädsel, löstagbara plymåer, etikettmärkt "Erik Jørgensen Møbelfabrik", sitthöjd ca 40 cm, längd ca 215 cm
Bruksslitage, repor och märken på bemen
548499
2018-05-30