Erik Jørgensen soffa

Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa
Erik Jørgensen soffa

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK JÖRGENSEN, "EJ 220", soffa, Erik Jørgensen Møbelfabrik, Danmark, formgiven 1969, ben i bok, blå textilklädsel, löstagbara plymåer, etikettmärkt "Erik Jørgensen Møbelfabrik", sitthöjd ca 40 cm, längd ca 215 cm

Bruksslitage, repor och märken på bemen

548499

2018-05-30