Yngve Berg Bellman espistlar skisser

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

YNGVE BERG (1887-1963): (ca 37 st) Skisser: Bellman/ Fredmans epistlar, mestadels signerade Yngve, varierande mått

Zustandsbeschreibung

Oramade, skador

548526

2018-05-31