Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
YNGVE BERG (1887-1963): (ca 37 st) Skisser: Bellman/ Fredmans epistlar, mestadels signerade Yngve, varierande mått
Zustandsbeschreibung
Oramade, skador
548526
2018-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner