Spegelskänk nyrenässans
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELSKÄNK, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift tillverkad i Lindome, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, bronserade beslag, höjd ca 198, 115x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage
548528
2018-05-30