Yngve Berg Bellman

Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman
Yngve Berg Bellman

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE BERG (1887-1963): (ca 37 st) Skisser: Bellman/ Fredman sånger, "Bellmans skugga" mm, tusch/blyerts, mestadels signerade Yngve, varierande mått

Oramade, tejpmärken, skador

548534

2018-05-31