Toilettbord stolar 1940-tal

Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal
Toilettbord stolar 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

TOILETTEBORD, SPEGEL, STOLAR, 1 par, 1940-tal, fanérade i björk, nyckelbussningar i mässing, stoppade sitsar, toilettebordets mått höjd ca 69, 121x44 cm, pall medföljer, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, spegelns foliering med skador

548536

2018-05-30