Matservis Rörstrand
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, "Annika", matservis, 49 dlr, 1970-tal, bestående av 4 äggkoppar, 10 djupa tallrikar, 14 mattallrikar, 8 assietter, 4 desserttallrikar, 2 uppläggningsfat, 2 skålar, lockkarott, kanna, kaffekanna, 6 kaffekoppar med fat
Brukslitage
548549
2018-05-30